De voorbereidingen voor Kom in de Kas zijn in volle gang. Dit jaar vindt het evenement in onze regio plaats op zaterdag 11 april a.s. en zijn we te gast bij tuinbouwbedrijven in Gendt, Bemmel en Huissen. Vol trots zullen de deelnemers op deze dag de bezoekers laten zien hoe boeiend en innoverend de tuinbouw is!
Officiële opening
Wij willen u hierbij graag uitnodigen voor het ondernemersontbijt en de officiële opening van dit prachtige tuinbouwevenement. Een mooie moment om samen vooruit te kijken, collega-ondernemers te ontmoeten en van een heerlijk ontbijt te genieten.
Dit jaar zijn wij met de opening te gast bij het Handelskwekerij M. Kregting van Marcel en Jorg Kregting (Bergerdensestraat 25C in Bemmel). Het ontbijt begint om 08.30 uur en om 09.00 uur starten wij met de opening. Het officiële programma is om 10.00 uur ten einde en daarna heeft u volop de gelegenheid om de kassen te bezoeken.
Via onderstaande link kunt u zich inschrijven voor het ontbijt. Uw partner of collega is uiteraard ook van harte welkom. Wij hebben er weer ontzettend veel zin in en hopen u te verwelkomen tijdens het ontbijt.