Dit voorjaar gaf Frank Peters bij Mea Vota een inspirerende lezing over het belang van goed reputatiemanagement in de tuinbouwsector. Slechtnieuws verspreidt zich razendsnel via sociale media. Denk aan gemeenten als Zutphen, Tilburg, Amersfoort en Den Haag, die onlangs besloten bij officiële gelegenheden geen bloemen meer te
gebruiken vanwege zorgen over milieu-impact. In zulke situaties maken reputatie en communicatie het verschil.
Veel aanwezige tuinders wilden hier actief mee aan de slag. Hoe kijkt de samenleving naar de tuinbouwsector?
En hoe kun je als bedrijf dat beeld beïnvloeden? Dat vormt de kern van de workshops die Frank Peters dit najaar verzorgt.
Over Frank Peters
Met bijna 30 jaar ervaring in het communicatievak, meerdere boeken op zijn naam en uitgebreide ervaring
binnen de tuinbouwsector weet Frank Peters complexe vraagstukken te vertalen naar praktische acties.
Doel van de workshops In twee interactieve middagen (4 uur) ontwikkelt u een concrete reputatie- en communicatieaanpak voor uw eigen bedrijf.
Workshop 1 (8 oktober 2025 in Huissen)
➢ Introductie op de basisaanpak
➢ Brainstorm over stakeholders en communicatiemiddelen
➢ Opdracht: hoe werk je dit uit tot een plan voor je eigen bedrijf?
Workshop 2 (30 oktober 2025 in Huissen)
➢ Bespreken van individuele plannen
➢ Feedback en verbetering
➢ Resultaat: een praktisch actieplan voor uw bedrijf
Praktisch
➢ Deelname is kosteloos
➢ Begeleiding door communicatie-expert Frank Peters
➢ Maximaal 12 deelnemers
➢ Aanmelden bij R. Vorage: [email protected] of 06-51431301